Прогноз: врожай кукурудзи в Європі скоротиться майже на 1/5 через посуху

Джерело:  УкрАгроКонсалт
кукуруза_солома
UkrAgroConsult

Посуха та хвилі спеки скоротять врожай кукурудзи вдвічі в Європі, ніж прогнозувалося в липні, повідомляє УкрАгроКонсалт із посиланням на Bloomberg.

Врожайність кукурудзи знизиться на 16% нижче середнього показника за 5 років, повідомляє відділ моніторингу сільськогосподарських ресурсів ЄС в звіті від 22 серпня. Це порівняно з липневим прогнозом падіння на 7,8%.

Зменшення виробництва в ЄС, ймовірно, підвищить вартість годування стад худоби, додавши перешкод для фермерів, які борються з великими рахунками за енергію та добрива. Ціни на м’ясо в липні підскочили на 12% порівняно з липнем 2021 року. Ціни на молоко, сир і яйця також зростають рекордними темпами.

«Періоди водного та теплового стресу частково збігалися з чутливою стадією цвітіння та наливом зерна. Це призвело до безповоротної втрати потенціалу врожайності», – йдеться у звіті ЄС.

Раніше в серпні USDA заявило, що очікує, що ЄС випередить Китай як найбільшого світового покупця кукурудзи в сезоні 2022|23.

Пасовища висихають по всьому континенту, і багато країн обмежують зрошення. За даними MARS, на більшій частині території Франції, яка є одним із лідерів сільського господарства ЄС, з липня до середини серпня випало менше 20 мм опадів, а кількість спекотних днів була вдвічі більшою.

Ось останні прогнози врожайності від MARS у тоннах на гектар:

Джерело: MARS

Позначки:, , , , , , , , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!