Посуха в Аргентині погіршує перспективи урожаю кукурудзи та сої
Недостатня кількість опадів, прогнозована в січні для основних регіонів вирощування кукурудзи в Аргентині, може негативно вплинути на врожай зернових у 2025/26 МР. За даними щотижневого прогнозу зернової біржі Буенос-Айреса, протягом наступних семи днів у ключових аграрних районах очікується всього 10–25 мм опадів.
Зернова біржа Росаріо, яка прогнозує рекордний урожай аргентинської кукурудзи на рівні 62 млн тонн, також відзначила несприятливі погодні умови протягом останнього місяця після перевищення середньорічного рівня опадів у 2025 році. «Це неприємний поворот у динаміці опадів, і він створює певні труднощі, особливо для рано посіяної кукурудзи», – зазначено в щомісячному звіті біржі.
Крім того, зернова біржа Буенос-Айреса повідомила, що посіви сої в країні також перебувають під загрозою через обмежену кількість прогнозованих опадів. Це може вплинути на очікуваний урожай і поставки сої на внутрішній та світовий ринки.
Станом на звітний період аргентинські аграрії засіяли 93,9% від прогнозованих 17,6 млн га соєю врожаю 2025/26 та 91,7% від 7,8 млн га кукурудзою, наголошують у біржових даних. Попри це, дефіцит опадів створює додаткові ризики для врожайності ключових культур країни.
Читайте також
Канадські аграрії збільшать посіви ріпаку за рахунок пшениці
Україна змінює географію експорту ягід з Польщі на Францію та Німеччину
Соя на біржі Чикаго подорожчала на тлі нафтового ралі
Ціни на пальне на АЗС підскочили на 6 гривень за літр, але підстав для дефіциту не...
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом