Посівна кукурудзи в Аргентині просувається найповільнішими темпами за останні шість років через тривалу посуху
Посів кукурудзи в Аргентині просувається найповільнішими темпами за останні шість років через тривалу посуху, повідомила біржа зерна Росаріо (BCR), що призведе до скорочення кількості ранньопосіяної кукурудзи, яка зазвичай має вищу врожайність, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Hellenicshippingnews.
Аргентина є третім у світі експортером кукурудзи, але вона бореться з великим періодом посушливої погоди, яка сильно вдарила по фермерам, які вирощують зернові в південноамериканській країні, яка також є великим виробником сої та пшениці.
Біржа Росаріо заявила, що очікує, що рання посадка кукурудзи становитиме лише 10% від загального циклу 2022/23 в основних областях виробництва. Це буде найнижчий рівень за десятиліття. Очікується, що фермери засіють 8 млн га (19,8 млн акрів) зернових.
«Кампанія 2022/23 матиме лише 10% площі ранньої кукурудзи в основній зоні виробництва, залишивши решту під пізню кукурудзу», — йдеться у звіті BCR.
Наразі біржа прогнозує виробництво кукурудзи на 2022/23 рр. на рівні 56 мільйонів тонн, порівняно з 51 мільйоном тонн, що постраждали від посухи роком раніше, хоча кількість цього сезону, ймовірно, буде переглянута в бік зменшення через нинішню суху погоду.
Пізня кукурудза, яку починають сіяти в кінці року, має нижчу врожайність, ніж рослини, висаджені на початку кампанії, яка починається у вересні.
Аргентинські фермери наразі засіяли 1,6 мільйона гектарів кукурудзою, що менше, ніж 2,8 мільйона тонн, посіяних за той самий період рік тому, повідомляє біржа.
Читайте також
Україна оновлює план захисту зернового експорту – Зеленський
Висоцький спростував чутки про нові правила роботи морського коридору
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Пшениця продовжує липневе ралі на тлі ескалації в Чорному морі
Питання відновлення логістики перебуває на контролі Президента — Гетманцев
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом