Посів французької м’якої пшениці та озимого ячменю припиняється, оскільки закінчується збирання кукурудзи
Французькі фермери засіяли 92% м’якої пшениці від очікуваної площі, а озимого ячменю – 97%, повідомляє FranceAgriMer у своєму звіті про прогрес у посівах зернових, повідомляє Nasdaq.
Станом на 7 листопада м’яка пшениця зійшла з землі приблизно на 76% очікуваної площі в порівнянні з 61 % рік тому, на шість днів випереджаючи середні темпи розвитку за останні п’ять років, повідомляє FranceAgriMer.
Озимий ячмінь зійшов на 88% від проектної площі, посіви випередили п’ятирічний показник на сім днів. Посів твердої пшениці виконано на 50% проти 36% роком раніше, а твердих культур зійшло 13% проти 4% рік тому.
FranceAgriMer підтвердив свою оцінку, згідно з якою врожай на 18 днів випереджав середній показник за останні п’ять років, тоді як умови врожаю мали найнижчий рейтинг з 2011 року.
Читайте також
Інтеграція в ЄС вимагатиме від українського агроринку переходу на довгострокові ко...
Ціни на кукурудзу зростають не реагуючи на новий прогноз Китаю щодо збільшення врожаю
Частка МХП у сегменті заморожених продуктів зросла вдвічі
Імпорт пальмової олії до Індії у жовтні впав до п’ятимісячного мінімуму
Експорт в Алжир і на Близький Схід сприяв підвищенню цін на український ячмінь
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом