Понижувальні настрої продовжують домінувати на ринку фрахту
Ведмежі настрої продовжують домінувати на Чорноморському фрахтовому ринку на тлі гострого дефіциту нових заявок на перевезення вантажів. Дисбаланс між вантажною базою та відкритим у регіоні тоннажем залишається особливо відчутним у сегменті Coaster, де судновласники змушені поступатися фрахтувальникам щойно на ринку з’являється підходящий твердий вантаж, повідомляє ASAP Agri.
У результаті ставки фрахту на костери на окремих напрямках знизилися ще на 1–2 USD/MT, тоді як власникам суден Handysize поки що вдається стримувати подальше зниження ставок.
Фрахтовий відділ Atria Brokers оцінює фрахт для відвантаження 30 000 т кукурудзи з українських глибоководних портів до східного узбережжя Італії на рівні 25 USD/т, без змін за тиждень.
У сегменті Coaster, фрахт для відвантаження 6 000 т кукурудзи з українських дунайських портів до східного узбережжя Італії просіли ще на 1 USD/т — до 40–41 USD/т.
Читайте також
Ціни на зерно знижуються на тлі очікуваного відкриття Ормузької протоки
УкрАгроКонсалт – спеціальний партнер AGRO UKRAINE WEEK
Тваринницькі господарства Епіцентра підтвердили племінний статус
Імпорт сої до Індії у травні зріс до рекордного рівня
Аграрії попереджають про відповідальність за фотосесії в посівах маку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом