Понад 3300 вантажівок очікують у чергах на кордоні з Польщею, – Держприкордонслужба

На кордоні з Польщею на в’їзд до України очікують у чергах понад 3300 вантажівок. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.
“За інформацією польських прикордонників, у чергах стоять більше 3300 вантажівок: Шегині – 1000, Рава-Руська – 350, Краківець – 550, Ягодин – 1400 вантажних транспортних засобів”, – сказав речник.
На кордоні зі Словаччиною в бік України на напрямку пункту пропуску “Ужгород” очікує проїзду 565 вантажівок. Тимчасово припинилося блокування руху вантажних транспортних засобів, які прямують з України, нагадав речник.
У еЧерзі на виїзд із України на ранок було зареєстровано 770 вантажівок.
На кордоні з Угорщиною в бік України на напрямку пункту пропуску “Тиса” очікувало проїзду 220 вантажівок. Румунія – в бік України на напрямку пункту пропуску “Порубне” очікувало проїзду 950 вантажівок.
Читайте також
ОНОВЛЕНО ДАНІ ПО ЯРИМ КУЛЬТУРАМ! Україна: Прогноз посівних площ та врожаю зернових...
Ukrainian corn exports approaching 20 mln tons
Фонди відкривають короткі позиції щодо кукурудзи на CBOT, але демонструють рекордн...
Премія на високоолеїновий соняшник знижується
Бразилія прагне скористатися торговельною війною США для зміцнення аграрних позиці...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом