Понад 2 тисячі фермерів подали заявки на отримання ваучерів для відновлення посівних кампаній
У рамках міжнародної програми підтримки сільського господарства понад дві тисячі українських виробників агропродукції подали заявки на отримання ваучерів для закупівлі насіння зернових через Державний аграрний реєстр (ДАР). Найбільше заявок надійшло з Одеської та Чернігівської областей.
Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль.
Подача заявок по цій програмі закінчилася 26 січня.
Вказану програму реалізує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) за фінансування урядів Німеччини та Франції у співпраці з Мінагрополітики України. Вона спрямована на допомогу аграріям Донецької, Запорізької, Одеської, Херсонської та Чернігівської областей.
Як зазначив Коваль, загалом від аграріїв надійшло 2 104 заявки. З них 550 фермерів отримають ваучери на суму 1000 доларів США для придбання високоякісного насіння для весняної та осінньої посівних кампаній. Пріоритет надається аграрним підприємствам, розташованим у прифронтових зонах, а також тим, якими керують жінки.
Наразі, за словами міністра, триває перевірка даних, після чого відібрані учасники отримають підтвердження через Державний аграрний реєстр та детальні інструкції щодо використання ваучерів.
Нагадаємо, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейський союз продовжили до 9 лютого 2025 року прийом заявок на гранти за програмою зміцнення стійкості українських фермерів, розвиток аграрного сектору та впровадження сталих підходів у виробництві.
Читайте також
Мито на жовтий горох не змінить ринок бобових — індійський експерт
Експорт пшеничного борошна у жовтні перевищив торішній показник
Болгарія нарощує переробку ріпаку всупереч зниженню врожаю
Єгипетський Mostakbal Misr заявив, що розрахувався з трейдерами за пшеницю, яка за...
Попит на Panamax зросте через повернення Китаю на ринок американської сої
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом