Польські фермери розблокували пункт пропуску “Шегині – Медика”
Польські фермери ввечері завершили блокування пункту пропуску “Шегині – Медика”.
Про це повідомила Державна митна служба України.
“Так, сьогодні ввечері польські протестувальники завершили блокування пункту пропуску «Шегині – Медика», що на українсько-польській ділянці кордону. Просимо перевізників враховувати інформацію при плануванні маршруту”, – йдеться в повідомленні.
- Польські фермери 23 листопада відновили блокування руху вантажівок на ПП “Медика-Шегині”. Водночас повідомлялося, що причини блокування безпосередньо не стосуються України. Одна з причин – невиконання вимог щодо податків польською владою, друга — занепокоєння щодо підписання ЄС угоди з країнами Південної Америки (Бразилією, Аргентиною, Парагваєм та Уругваєм).
- Міністр сільського господарства Польщі наголосив, що уряд розробляє офіційну позицію з цього питання. Її планують винести на розгляд у вівторок, 26 листопада.
- У листопаді 2023 року польські фермери блокували також кордон з Україною. Це було спробою протесту проти ввозу українського зерна на польський ринок. Фермери стверджували, що українське зерно продавалося дешевше, ніж польське, що завдавало фермерам збитків.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN. KYIV: реєстрація зі зниженим тарифом до 31 березня!
Страхування врожаю планують розширити на всі культури — Висоцький
Індонезія у 2026 році перейде на використання біодизелю B50
Показники вологості кукурудзи після перезимівлі в полі у Кернел впали з 24-26% до 18%
Високі ціни на нафту протягом більше, ніж двох місяців, завдадуть сильних збитків ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом