Полтавщина – лідер за посівами кукурудзи, ячменю та інших ярих культур

Аграрії Полтавської області засіяли понад 545 тисяч гектарів ярих зернових і зернобобових культур. За цим показником область лідирує серед регіонів України.
Про це повідомили в Полтавській ОВА.
Найбільша площа посівів припадає на кукурудзу – 452,8 тисячі гектарів, ячмінь – 69,1 тисячі гектарів. Гороху вже засіяли 9,6 тис. га, ярої пшениці – 4,5 тис. га і вівса – 3,1 тис. га. Також продовжують сіяти гречку, просо, сою.
Нагадаємо, станом на 17 травня аграрії Полтавщини засіяли понад 1,3 млн гектарів ярих зернових і зернобобових культур — це 94,8% запланованого. Область стала лідером за темпами посівної кампанії. Раніше ми писали, до суду скерували справу колишньої посадовиці Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру. Її звинувачують у складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів та зловживанні службовим становищем.
У квітні аграрії Полтавщини отримали першу виплату компенсації 25% вартості української сільськогосподарської техніки та обладнання у 2025 році.
Читайте також
З Днем українського фермера
Ціни на сою в Україні залишаються під тиском падіння експортного попиту
Австралійські горіхові ферми переходять на рої тракторів
Вітчизняні селекціонери працюють над ранніми та призначеними для переробки сортами...
Світові ціни на кукурудзу знаходяться під тиском, але низькі запаси можуть надати ...
Write to us
Our manager will contact you soon