Польща пропонує продовжити обмеження на імпорт українського зерна до моменту вступу України в ЄС
Польща вважає, що продовження обмежень для імпорту українського зерна до кінця року — замалий термін.
Про це заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус, пише PAP.
Він вважає, що краще продовжити заборону до моменту вступу України в ЄС і вона повинна діяти до повного узгодження всіх питань в аграрному секторі між Україною та Євросоюзом.
Телус наголосив, що зерно з України повинно потрапляти на ринки Азії або Африки, а не осідати в Європі.
«Україна не може приєднатися до Європейського Союзу в нинішніх умовах, бо це зашкодить польському сільському господарству», — сказав міністр.
Він додав, що необхідно створити інструменти, які будуть сприяти експорту українського зерна далі, за межі ЄС.
Раніше прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що кордони Польщі не відкриються для імпорту українського зерна.
Читайте також
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Україна відновила дозвіл на імпорт свинини з Іспанії
UFOP закликає ЄС переглянути підхід до класифікації сої через ризики для виробництва
Чому ціни на пшеницю в Чорноморському регіоні залишаються високими попри гарний вр...
Попит на українську кукурудзу залишається низьким, незважаючи на те, що квота на б...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом