Побільшало вагонів із зерном, що прямують до портів Великої Одеси

За останній тиждень збільшилася кількість вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси. Такі дані надав заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.
Наразі до портів Великої Одеси прямують 4743 вагони із зерном. За тиждень їхня кількість зросла на 176 одиниць.
Побільшало і вагонів, що навантажують зерном. Середньодобовий показник становить 1219 одиниць. Збільшення становить 49 вагонів на добу.
Водночас скоротився середньодобовий обсяг вивантаження зерна у портах Великої Одеси — на 63 вагони. Теперішній показник становить 1283 одиниці на добу.
Суттєво зменшилась і кількість вагонів із зерном у напрямку портів Ізмаїл та Рені — на 143 одиниці. Наразі туди рухаються лише 100 вагонів із зерном.
Скоротився і показник вивантаження — на чотири вагони, до 40 одиниць на добу.
Читайте також
Преслав Райков, Eleen Marine Group, Болгарія – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
У менеджменті Kernel відбулися зміни
Прибуток John Deere у третьому кварталі впав на чверть
Експортні ціни на ячмінь в Україні зростають на тлі низької пропозиції
Прогнози дощів у Кот-д’Івуарі чинять тиск на ціни на какао
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом