Після Великодня яйця здешевшають на 20-40% – Мінагрополітики

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький прогнозує, що після 16 квітня ціни на яйця в Україні знизяться на 20-40%.
Про це він сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини».
“Буквально після Великодня вже піде тренд на зниження, який триватиме майже до середини літа, і таких дорогих яєць для наших споживачів вже не буде”, – заявив Висоцький.
“Ми наразі бачимо, що це (здешевлення – авт.) буде від 20-40% залежно від того, яка буде подальша ситуація на ринку кормів. Поки що вона виглядає позитивною”, – уточнив заступник міністра.
Як повідомляв Укрінформ, із вересня 2022 року в Україні зростають ціни на курячі яйця. Станом на кінець березня 2023 року середня ціна за десяток яєць залежно від виробника коливається в межах 65-75 грн, при цьому на початку осені минулого року вона становила 30 грн.
Читайте також
Конференція BLACK SEA OIL TRADE-2025 відбудеться 23 вересня в Бухаресті!
Гідрометцентр: Відсутність спеки сприяла ярим культурам, а заморозки — шкодили
Strategie Grains підвищило прогноз урожаю зернових у ЄС
Ціни на українську кукурудзу знизились в межах 15 $/т, оскільки турецький попит ви...
Трамп анонсував нові мита для партнерів впродовж 2-3 тижнів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом