Під картоплю Львівщина відвела понад 13% ріллі

Джерело:  AgroPortal.ua
картопля картошка

Сільгоспвиробники Львівської області завершили садіння картоплі.

Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА.

У поточному році у господарствах усіх категорій під картоплею задіяні площі на рівні минулого року і складають 95,5 тис. га, з яких сільськогосподарськими підприємствами культура посаджена на площі 2,6 тис. га (+13%, або 0,3 тис.га до минулого року).

«В населення задіяно 97% площ вирощування картоплі, а в цілому під цією культурою задіяно 13,5% всієї посівної площі», — уточнили у відомстві.

У сільгосппідприємствах найбільші площі вирощування картоплі (54%) зафіксовано у Львівському районі (1,4 тис. га). Решта (46%) площ зосереджені у Самбірському (0,6 тис. га), Золочівському (0,3 тис. га), Стрийському (0,2 тис. га) районах.

«Цьогорічну картопляну «посівну» вважаємо сприятливою, бо погодні умови, які її супроводжували, були оптимальними для закладки та отримання хорошого майбутнього врожаю. Аграрії Львівщини вклалися в агрономічні строки посадки, тому прогнози щодо врожайності та строків збирання врожаю оптимістичні», — прокоментувала директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Для довідки: на Львівщині вирощується близько 8% картоплі від загального виробництва по Україні, а за площами вирощування область посідає третє місце. Площі під картоплею коливаються в межах 94,5-95,5 тис. га, а валовий збір — 1680,8-1690,6 тис. т із середньою врожайністю близько 178 ц/га.  Для зберігання вирощеної продукції в області в наявності 25 картоплесховищ загальною місткістю 90,6 тис. т.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox