Переробка сої у США оновлює максимуми

Джерело:  OleoScope
соевое масло

Обсяг переробки сої в США в липні досяг нового рекорду – 5,57 млн ​​тонн (місяцем раніше – 5,36 млн тонн), що також на 0,31 млн тонн більше результату минулого року, повідомляє Oil World (Німеччина).

На тлі обмежень імпорту соєвих бобів у Китай, який є основним ринком збуту американської сої, промисловість, що переробляє, продовжує оновлювати показники рекордної переробки олійної. З початку року експорт сої до КНР скоротився на 51%.

З початку 2024/25 МР обсяг переробки соєвих бобів у країні досяг 61,15 млн. тонн проти 57,64 млн. тонн у вересні-липні 2023/24 МР.

Також повідомляється, що за останні три місяці американські експортери сої компенсували втрату китайського ринку, збільшивши постачання олійної за іншими напрямками до максимуму останніх 3 років. Так, у червні-серпні зі США було відвантажено 5,2 млн. тонн, значно зріс експорт до Мексики, Єгипту, Тайваню, В’єтнаму та країн ЄС.

Запаси соєвої олії у США скоротилися до 850 тис. тонн порівняно з 859 тис. тонн місяць тому та 911 тис. тонн на кінець липня 2024 р. Цей показник залишається на найнижчому рівні за останні 20 років.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!