«ПАЕК» почала збирання першого врожаю сої
Компанія ТОВ «СП «ПАЕК» розпочала збір урожаю сої. Цю культуру в агрохолдингу висівали вперше. За словами власника компанії Юрія Кормишкіна, попередньо сою планують вводити в структуру посівів на 2025 рік.
Про це повідомили в компанії.
«В цьому році вперше вирощуємо сою. Не дивлячись на складні погодні умови – результатом задоволенні. Думаю, що після підведення підсумків жнив-2024 приймемо рішення ввести в структуру вирощування даної культури на постійній основі», – розповідає Юрій Кормишкін.
Елеваторне виробництво агрохолдингу сертифіковане на роботу з даною культурою. Та, як зазначає власник компанії «ПАЕК», буде здійснено усі етапи доробки, щоб зібране збіжжя відповідало стандартам якості продукції, яка йтиме на експорт.
«Елеватори компанії також готові приймати сою і підготувати її до стандартів, які потрібні для експорту», – говорить Юрій Кормишкін.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом