Озимі на Рівненщині успішно перезимували
Зима на Рівненщині була відносно сприятливою для озимих: сніговий покрив у січні-лютому захистив поля від морозів. Тож суттєвих пошкоджень посівів не зафіксовано.
Про це інформує Департамент агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.
Під урожай 2026 року аграрії області восени засіяли 137 тис. га озимих культур. Зокрема, зросли площі під пшеницею – на 2,3%, житом – на 5,5% та озимим ячменем – на 11,5%.
Наразі аграрії Рівненщини готуються до активної фази весняно-польових робіт. Із початку року для закупівлі матеріально-технічних ресурсів вони залучили 250 млн грн кредитів за державною програмою «5-7-9».
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом