ÖZPOLAT MAKINA – Золотий Спонсор Міжнародного форуму ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’ 14-15 вересня у Варшаві

Джерело:  УкрАгроКонсалт

УкрАгроКонсалт радий представити ÖZPOLAT MAKINA  у якості Золотого Спонсора Міжнародного форуму ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, який відбудеться 14-15 вересня у готелі Вестін, Варшава, Польща. Організатори події – консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт» та Співтовариство виробників та споживачів бобових України.

Компанія  ÖZPOLAT MAKINA  пропонує харчове устаткування та системи зберігання, в тому числі силоси та обладнання для доочищення зерна, а також займається виробництвом комбікормів.

Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses  – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу. Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів агро ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу у 2023-25 роках.

Також, 14 вересня, учасники форуму можуть приєднатися до робочої поїздки до портів Гдиня та Гданськ. Деталі та реєстрація>>

СПИСОК УЧАСНИКІВ

СТЕНД І РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ

СТАТИ СПОНСОРОМ

Спонсори Форуму: Gold Sponsor – Port Gdynia, Özpolat Makina. Gold Trade Sponsor – MKM Trade. Спонсори – CME Group, Агропромислова група «Арніка».

Запрошуємо агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співробітництва!

Долучайтеся!

Позначки:, , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox