Ощадбанк видаватиме аграріям кредити на розмінування полів

Джерело:  AgroPortal.ua
розмінування

Агровиробники на деокупованих територіях та у зоні, наближеній до бойових дій, можуть отримати до 150 млн грн позики в Ощадбанку в межах проєкту «Посівна без мін» на оплату послуг сертифікованих операторів протимінної діяльності для розмінування земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляють у пресслужбі банку. Ставка за кредитом становить до 3% річних у гривні на строк до 3 років із пільговим періодом до 12 місяців, коли можна не сплачувати суму основного боргу. Можливе фінансування без застави, проте порука власника є обов’язковою.

«Розмінування території вартує дуже дорого, проте це життєво необхідно для аграріїв, адже на замінованому полі нічого не посієш. Тож важливо якнайшвидше повернути землю на деокупованих територіях до використання сільськогосподарськими підприємствами. Саме задля цього ми розробили новий кредитний продукт для українських аграріїв і готові підтримати посівну кампанію на вигідних для них умовах», — зазначила членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за напрям мікро-, малого та середнього бізнесу Наталя Буткова-Вітвіцька.

Особливістю продукту є можливість поєднання з державними програмами, за якими Ощадбанк активно фінансує агроклієнтів. Йдеться про «Доступні кредити 5-7-9%» та програму портфельних гарантій, яка суттєво лібералізує вимоги до застави.

Для забезпечення потреб аграріїв, зокрема посівної кампанії, станом на середину листопада Ощадбанк надав загалом понад 4 тисячі кредитів на загальну суму 10 млрд грн. Підтримка аграрного бізнесу як частина забезпечення продовольчої безпеки країни належить до стратегічних напрямів роботи банку під час повномасштабної війни.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!