Опади у США, Бразилії та Аргентині покращують перспективи врожаю
Увага тредерів наразі прикута до погодних умов у Південній Америці, де дощі покращують прогнози врожаю. Крім того, періодично опади ідуть в окремих регіонах США та Канади, де восени та взимку спостерігалася посуха.
Цього тижня у США в районах, що сильно постраждали від посухи, пройшли потужні дощі, які покращили стан посівів озимини. Сильні зливи пройшли на Південних рівнинах та на північному заході США, тому у більшій частині регіону посуха зменшилася. Кількість опадів перевищила норму березня, а прогнозовані на наступний тиждень дощі дозволяють сподіватися на достатні для сівби ярих культур запаси ґрунтової вологи.
На Середньому Заході у кукурудзяному поясі кількість опадів достатня. Цього тижня там пройшли потужні зливи, зокрема й в посушливих північно-західних районах. Південні штати почали сівбу кукурудзи, і трейдери намагаються оцінити, наскільки збільшаться площі сівби ярої пшениці та кукурудзи.
У північній та центральній Бразилії пройшли розсіяні опади, проте на півдні ї кількість була низькою. Наступного тижня опадів буде ще менше, і трейдери побоюються, що дощі закінчаться задовго до початку посушливого сезону (травень – червень), а це негативно вплине на посіви кукурудзи другого врожаю.
Потужні зливи цього тижня пройшли в Аргентині. Вони триватимуть до вихідних, а потім інтенсивність опадів зменшиться. Дощі сприятливо вплинуть на пізні посіви сої та кукурудзи, проте січнева посуха погіршила потенціал врожаю, тому прогнози виробництва продовжують знижуватися.
У чорноморському регіоні погода сприяє розвитку посівів озимої пшениці. На тлі високих температур та вітру зволоженість верхнього шару ґрунту різко знизилася, тому опади, що прогнозують наступного тижня, стануть дуже важливими для посівів.
В Україні тривають бойові дії, які перешкоджають проведенню посівної кампанії у південних, північних та східних регіонах. Логістична криза скоротила кількість міндобрив, що посилює занепокоєння щодо долі майбутнього врожаю.
На більшій частині канадських прерій зафіксована посуха, а у південній Альберті та центральному Саскачевані наприкінці лютого її оцінювали, як «екстремальну» внаслідок дефіциту опадів восени та взимку.
У 2022 році канадські аграрії знову можуть постраждати від посухи, хоча аналітики очікують збільшення врожаю пшениці та каноли завдяки розширенню площ сівби, що дозволить знизити продовольчу інфляцію, викликану війною Росії проти України та усього цивілізованого світу.
Читайте також
Ціни на соняшникову олію на спотовому ринку знизилися на $15-20
Алжир запроваджує повну заборону на імпорт твердої пшениці у 2025 році
Україна за рік збільшила експорт свинини втричі
В Бразилії та Аргентині зберігається сприятлива для майбутнього урожаю сої та куку...
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом