Окупанти почали морем вивозити українське зерно із Маріуполя
Перші 3,5 тис. т українського зерна із Запорізької та Донецької області відправили окупанти з Маріупольського морського порту. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.
Посадовець зауважив, що з акваторії порту вийшло судно РМ3. На його борту — 3,5 тис. т українського зерна.
«Завантаження відбувалося близько одного тижня, що вказує на низьку ефективність роботи порту. Можна констатувати на зараз, що це вантаж є скоріш пропагандистським, аніж реально привабливим. Але факт є факт. Мародерство українського зерна знову набирає обертів. Тепер — морем», — написав Петро Андрющенко.
Як повідомлялося раніше, окупанти мають намір побудувати в Маріуполі хаб для вивезення зерна.
Читайте також
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом