Окупанти почали експортувати крадене українське зерно з Маріуполя
Перша партія краденого українського зерна була відвантажена у середині січня 2026 року на експорт з порту окупованого Маріуполя.
Eкспорт відбувався під наглядом «Россельхознадзора», повідомляють російські ЗМІ.
Як стверджує відомство, зерно відправили «у супроводі документів, що засвідчують фітосанітарний стан підкарантинної продукції».
«З цією метою у морському порту Маріуполь проінспектовано понад 5 тис. т зерна пшениці. Крім того, відомством видано один фітосанітарний сертифікат», — йдеться у повідомленні.
Читайте також
Аргентинський експерт прогнозує збереження високих цін на худобу у світі ще кілька...
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом