Один з топ-менеджерів Cargill звільняється після 30 років роботи в компанії — Bloomberg
Алекс Санфеліу, керівник світового трейдингу в Cargill, залишає компанію після майже 30 років роботи. Про це повідомили джерела, знайомі з ситуацією, пише Bloomberg.
Санфеліу, який працював у Женеві та приєднався до Cargill у 1995 році як молодший трейдер, переходить на нову роботу. Він очолював команду, що займалася торгівлею широким спектром агрокультур — від кукурудзи до пшениці та сої.
Cargill — найбільша приватна компанія США за виручкою — понад рік перебуває в процесі реструктуризації. Компанія скоротила кількість бізнес-напрямів із п’яти до трьох і оголосила про звільнення 8 тис. працівників. Також низка топменеджерів пішли у відставку або змінили посади.
Представник компанії від коментарів відмовився.
Наразі невідомо, куди саме переходить Санфеліу. За свою кар’єру в Cargill він обіймав різні посади, зокрема був старшим трейдером сої та керівником світового трейдингу кукурудзи.
У одному з інтерв’ю він зазначав, що потрапив у товарний трейдинг «випадково», але його привабила тісна взаємодія між фізичними ринками та ф’ючерсами. Спочатку він відмовився від пропозиції Cargill через необхідність переїзду з Барселони, але згодом прийняв другу пропозицію компанії.
Читайте також
Перед осінньою посівною УкрАгроКонсалт оцінить перспективи ринку добрив та ЗЗР
Україна, ЄС, Румунія та Молдова посилюють дунайські маршрути експорту
ЄС збільшує експорт оливкової олії завдяки зниженню цін
На Львівщині ріпак б’є рекорди врожайності, а пшениця лише набирає темп
Пакистан розглядає імпорт 1 млн т пшениці через дефіцит запасів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом