Одеський припортовий завод законсервували
Одеський припортовий завод через воєнний стан, а співробітників підприємства було відправлено в безстрокові відпустки. Про це повідомив мер міста Південне Володимир Новацький.
“Одеський припортовий завод та міський спортивний комплекс “Олімп” зараз потрапили під консервацію. Працівників заводу та спорткомплексу відправлено в безстрокові відпустки”, – зазначив мер Південного, на території якого розташований припортовий завод.
За його словами, мерія готується до передачі спорткомплексу “Олімп” у власність міської територіальної громади.
До війни ОПЗ зазнавав труднощів через високу ціну на газ, який є для нього головною технологічною сировиною.
Нагадаємо, 24 лютого о 5-й годині ранку почалася війна в Україні. Президент РФ Володимир Путін оголосив проведення “військової спецоперації” проти України. Війська Російської Федерації провели масовані обстріли 10 областей. Верховна Рада оголосила воєнний стан.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом