Одеський елеватор, що належить росіянам, передали до АРМА

Джерело:  368.media
елеватор

Шевченківський районний суд Києва передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами майно одеської агрокомпанії ТОВ «Апікс», котра має російських власників. Про це виданню 368.media   стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч. 1 ст. 113, ч. 1 ст. 437, ч. 4 ст. 110-2 КК.

Зазначається, засновником агрокомпанії ТОВ «Апікс», що займається вирощуванням зернових та бобових культур, є інша компанія — ТОВ «Рінтол». Остання своєю чергою належить громадянам росії Миколі Бакуліну та Світлані Бакуліній, котрі вірогідно є рідними братом та сестрою.

У вересні постановою слідчого  СБУ, майно та корпоративні права ТОВ «Апікс» у вигляді 100 % статутного фонду на загальну суму 2,041 млн гривень, належних ТОВ «Апікс» визнано речовими доказами та на них накладено арешт. Серед арештованого майна будівля-контора в с. Оленівка, Одеської області, корівник, зерноочисний комплекс, зерносклад для насіння та інша нерухомість.

Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання слідства про передачу арештованого майна та активів в управління АРМА.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!