Обсяги переробки сої у США в січні трохи знизилися
За даними Національної асоціації переробників олійних культур США (NOPA), у січні обсяги переробки сої в країні досягли 5,45 млн тонн, показавши незначне зниження на 169 тис. тонн порівняно з рекордом попереднього місяця, хоча й залишається другим за величиною історичним показником (+7,9% до 2 січня).
Зокрема, суворі зимові погодні умови та надлишок пропозиції соєвого шроту змусили деякі підприємства уповільнити темпи переробки. Також відмічено зниження внутрішнього попиту на соєву олію, тоді як її запаси залишаються високими.
Відповідно до лютневого звіту USDA світовий обсяг переробки сої виріс на 1,9 млн до 349,3 млн тонн.Світова торгівля соєвим шротом виросла більш ніж на 300 тис. тонн до 107,4 млн тонн.
Читайте також
Переробники підвищили ціни на сою на 2 дол./т
Maaden планує відновити експорт фосфатів через порт Янбу в Червоному морі
CMA CGM запускає мультимодальні рішення в обхід Ормузької протоки
Гетманцев заявив, що в Україні побороли ринок «чорного зерна», бо схеми з використ...
У третьому судні з аргентинським соняшником у Болгарії знову виявили перевищення п...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом