Обсяг закупівель пшениці на внутрішньому ринку в Іраку вже перевищив 1 млн т
Іракська державна компанія вже закупила у місцевих фермерів понад 1 млн. т пшениці. Про це повідомляє телеканал “Аль-Іракія”.
Влада Іраку закуповує пшеницю на внутрішньому ринку за цінами вищими за світові, щоб стимулювати фермерів на виробництво цієї культури.
За прогнозами Мінсільгоспу США, в поточному сезоні Ірак збере хороший урожай пшениці – 4,2 млн т, що вище за середньоп’ятирічний показник на 0,4 млн т. У неврожайному минулому сезоні валовий збір іракської пшениці не перевищив 3,0 млн т.
Незважаючи на значне збільшення власного виробництва, Ірак продовжить активний імпорт пшениці, щоб поповнити запаси. Як прогнозує Мінсільгосп США, імпорт пшениці до Іраку цього сезону знизиться лише на 0,5 млн т порівняно з минулим сезоном, до 3,0 млн т.
Читайте також
У березні Україна експортувала рекордний в цьому сезоні обсяг соняшникової олії
Світові ціни на какао рекордно впали
Великий виробник крохмалю зменшить власні посіви картоплі
Вперше майже за 4 роки хедж-фонди стали в чистий лонг по пшениці, роблячи ставку н...
Експорт яблука зміщується з Близького Сходу до Центральної Азії
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом