Обсяг вивантаження зерна у портах Великої Одеси зріс до 1276 вагонів на добу
Середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Великої Одеси у квітні зріс до 1276 вагонів. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.
Упродовж квітня показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси коливається у діапазоні 1000–1300 одиниць. Середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Великої Одеси становить 1276 вагонів. За тиждень показник зріс на 14 одиниць.
Побільшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси, — з 7608 до 7930. Зростання сягає 322 вагони на добу.
Накопичення вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зменшилося на 21 одиницю. Наразі до порту рухаються 1059 вагонів.
Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл становить 109 одиниць на добу. За тиждень показник зріс на один вагон.
Читайте також
Кукурудза в Україні може подешевшати на $50–70 за тонну через блокаду портів
Ціни на соєвий шрот у Китаї зросли більш ніж на 6% у липні
Аграрії Волині намолотили понад 530 тис. тонн ранніх зернових
ПАР збільшить експорт кукурудзи до 3,5 млн тонн завдяки рекордному врожаю
Ціни на сою в Україні опускаються слідом за цінами на ріпак та соняшник
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом