Обсяг експорту зернових залізницею у травні зріс на 2%
Обсяг експорту зернових залізницею у травні зріс на 2%. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 28 травня.
За 26 діб травня залізницею перевезено на експорт 2 млн 366 тис. т зернових вантажів. Це на 2,1 перевищує показник аналогічного періоду квітня.
У напрямку портів транспортовано 92% із зазначеного обсягу. Ще 8% — через західні прикордонні переходи.
Загалом за 26 діб травня залізницею перевезено 2 млн 604 тис. т збіжжя. Показник перевищує обсяг минулого місяця на 0,6%.
Середньодобовий обсяг навантаження за звітний період становив 90,4 тис. т. Це на 3,8% більше, ніж у квітні 2026 року.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
У 2026 році Ель-Ніньйо з ймовірністю 63% стане найпотужнішим за час спостережень
Умови першої декади червня для вегетації сільгоспкультур були задовільними
USDA покращив світові баланси олійних культур
Українські аграрії практично завершили весняну посівну кампанію
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом