Обрання Хав’єра Мілея відкриває можливість для «радикальних змін» у аграрній галузі Аргентини

Джерело:  Latifundist.com
Хав'єр Мілей

Обрання Хав’єра Мілея президентом Аргентини відкриває можливість для «радикальних змін» у політиці зернового сектора. Про це заявили головні сільськогосподарські асоціації країни ввечері в неділю, пише Reuters.

Аргентина є одним із провідних світових експортерів сої, кукурудзи, пшениці та яловичини. Однак її виробники зерна та тваринництва роками вимагали скасування податків і лімітів, які, на їхню думку, обмежують експорт зерна та м’яса.

Мілей обіцяє знизити податки. Він також хоче в кінцевому підсумку закрити центральний банк і доларизувати економіку.

«Відкрилася чудова можливість працювати разом, щоб радикально змінити поточну політику», — йдеться в заяві Аргентинського сільського товариства (SRA).

CONINAGRO, ще одна з найбільших сільськогосподарських асоціацій в Аргентині, заявила, що «ми знаходимося на початку нового етапу, який, ми сподіваємося, це принесе благополуччя всім аргентинцям», вітаючи обраного президента.

«Новий президент, на нашу думку, повинен терміново зосередитися на вирішенні інфляції, відсталості та розриву обмінного курсу, а також на звільненні ринків для збільшення експорту. А потім швидко має зайнятися комплексною податковою реформою (DEX, IIBB та IIGG), спростити регулювання, заохочувати інвестиції через виробництво та агробіоіндустрію за допомогою чітких, тривалих стимулів і правил», — зазначили в CONINAGRO.

Тим часом Аргентинські сільські конфедерації (CRA) закликали Мілей працювати з сільськогосподарським сектором і вимагали дерегуляції податків.

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!