Новий уряд Польщі підтримав ембарго проти українського зерна
Якщо українські фермери очікували, що зміна влади в Польщі полегшить їм експорт продукції, вони помилялися – новий уряд підтримує ембарго.
Польща не відмовиться від ембарго на українське зерно після зміни влади. Про це сказав новий міністр сільського господарства цієї країни Чеслав Сєкерський в інтерв’ю Dziennik Gazeta Prawna.
“Я зроблю все, щоб зберегти поточне ембарго”, – сказав міністр.
Він вважає, що відкриття європейського ринку для сільськогосподарської продукції з України може в майбутньому повністю дестабілізувати не лише внутрішній ринок, а і європейський. Тому, сказав Сєкерський, потрібно напрацювати спільні ринкові рішення між Україною та Євросоюзом.
Водночас міністр припустив, що Польща могла б скористатися ситуацією і стимулювати власний переробний сектор завдяки дешевій сировині з України.
Читайте також
Ціни на соняшник в Україні знизились після атаки на танкер з олією
Ринок сумнівається у здатності Китаю виконати зобов’язання щодо закупівель америка...
Виторг від експорту вершкового масла за 11 місяців ‒ уже понад $100 млн
Нові прогнози врожаю в ЄС у 2026 році
МХП зменшив виробництво курятини в Україні, збільшив — у Європі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом