Новий круп’яний завод експортуватиме 65% кукурудзяної крупи та гороху
Компанія YEDNIST’ GROUP нещодавно запустила завод із переробки зернових і бобових культур на крупи і борошно YEDNIST’ FOOD. 65% готової продукції планують реалізовувати на експорт до країн ЄС та Близького Сходу, а 35% передбачається для продажу на українському ринку.
Про це AgroPortal.ua повідомив комерційний директор напряму переробки зернових і бобових культур YEDNIST’ GROUP Артем Бутович на виставці-конференції Food&NonFoodMaster-2025.
«В Україні ми плануємо реалізовувати крупи через гуртовиків або компанії, які виробляють із цих круп продукцію з доданою вартістю (снеки, кукурудзяні палички, дитяче харчування та інше), а також розглядаємо усі можливі варіанти збуту», — зазначив Артем Бутович.
Він додав, що YEDNIST’ GROUP прораховує логістику і шукає можливості, аби вигідно експортувати продукцію. За кордоном менша конкуренція в сегменті круп. Крім того, Китай сертифікував український горох, а безмитна торгівля з Індією залишається чинною. Це два базові ринки для переробника.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Для країн Перської затоки змінилися критерії продовольчої безпеки
В Україні запустили біометановий завод, який подвоїв наявні потужності в країні
Канадські фермери збільшать площі під ріпаком вище за очікування
В Україні почали знижуватися ціни на столові буряки
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом