Новий елеватор МХП у Львівській області почав роботу

Джерело:  Latifundist.com

Агрохолдинг МХП збудувала елеватор на Львівщині. Елеватор уже розпочав роботу та приймає зернові культури пізньої групи, вирощені на підприємствах Західного Хабу МХП.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Потужності приймання та сушіння пшениці становлять: 1750 т/добу, кукурудзи — 1110 т/год  при сушінні від 24,5 —14,5 % вологості. Технологія елеватора передбачає зберігання зерна у полімерних рукавах.

«Під час війни ми продовжуємо інвестувати в розвиток аграрної галузі нашої країни. Будівництво нового елеватору на Львівщині – це не просто збільшення елеваторних потужностей на заході України, а й нові робочі місця та податки до місцевих та державного бюджетів. Підприємства МХП — надійні роботодавці та партнери громад», — зазначив заступник голови правління з агронапрямку МХП Сергій Доброгорський.

Нагадаємо, МХП уклав акціонерну угоду про створення спільного підприємства з Desert Hills Veterinary Services Company Limited (DHV), «донькою» Tanmiah Food Company — провідного постачальника м’яса птиці та іншої м’ясної продукції на Близькому Сході.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox