Нова марка буде з “тракторними військами”
“Укрпошта” випустить нову марку під назвою “Доброго вечора, ми з України!”. У голосуванні друге місце посів ескіз з Путіним, третє – з гуртом “Калуш”.
Про це повідомили в “Укрпошті”.
Участь у голосуванні взяли майже 834 тис. українців. Понад 340 тис. з них віддали голоси за ескіз з трактором, який тягне російську військову техніку.
“Ну що ж, наш народ вибрав роботу з тим образом, який знайомий кожному. Світло завжди переможе темряву, а чесна праця — злодійство. І для цього не обов’язково мати танки, бо “у своїй хаті своя й правда, і сила, і воля”, – йдеться в повідомленні пресслужби “Укрпошти”.
Нову поштову марку випустять через місяць.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом