«НІБУЛОН» завершив збирання кукурудзи

Нибулон сбор урожая

Усі виробничі підрозділи «НІБУЛОНа» успішно завершили жнива кукурудзи з одним із найкращих результатів врожайності для компанії – 85 ц/га, що також перевищує середньоукраїнський показник групи у цьому сезоні.

Виробничу діяльність компанії «НІБУЛОН» забезпечують 20 філій у 8-ми областях країни, які розташовані у різних кліматичних зонах – на півдні, заході та сході. Не дивлячись на значну строкатість погодних умов у регіонах, завдяки ефективним агротехнологіям компанія завжди демонструє стабільно високі результати збирання врожаю.
У сезоні 2021 компанія уже прозвітувала про рекордні жнива ранньої зернової групи та соняшника. Високий результат фіксується й у збиранні кукурудзи.

Так, цього року виробничі підрозділи «НІБУЛОНа» сумарно зібрали 133,6 тис. т кукурудзи із площі майже 16 тис. га та продемонстрували високу середню врожайність культури на рівні 85 ц/га. Цей показник впевнено перевищує середньоукраїнський 74,7 ц/га (за даними Мінагрополітики) і є одними з найкращих для компанії, що свідчить про ефективність виробничої стратегії «НІБУЛОНа».

 

НІБУЛОН

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox