НБУ збільшив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями
Відсьогодні Національний банк України збільшив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями з 90 до 120 календарних днів. Відповідне рішення спрямоване розширити можливості експорту та імпорту товарів українським бізнесом в умовах порушення ланцюгів постачання через війну.
Про це повідомляє пресслужба НБУ.
“Ми перебуваємо в постійному діалозі з бізнесом та державними органами та аналізуємо звернення, що надходять до Національного банку. Ми готові й надалі продовжувати співпрацю з метою пошуку збалансованих рішень, які створюватимуть підґрунтя для економічного розвитку України та водночас даватимуть змогу зберегти фінансову стабільність”, – наголосив заступник Голови Національного банку Юрій Гелетій.
Нові вимоги застосовуватимуться до операцій резидентів з експорту та імпорту товарів, здійснених із 5 квітня 2022 року. Для операцій, що проводилися до відповідної дати, граничні строки розрахунків становлять 365 днів.
Читайте також
Соєва олія має шукати нові ринки збуту за межами біопалива
Польща почала будувати новий глибоководний порт
Хмельниччина лідирує за врожайністю ячменю в Україні
Ф’ючерси на пальмову олію зростають слідом за нафтою та соєвою олією
Більшість промислового виробництва томатів в Україні досі не відновилася через війну
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом