Наступного року ціни на пальмову олію суттєво не зміняться

За словами керівника консалтингової компанії Glenauk Economics на галузевій конференції у вівторок, у 2025 році ціна пальмової олії, швидше за все, становитиме близько 4000 ринггітів ($933,49) за тонну, наводить його слова Reuters.
За оцінками компанії, виробництво пальмової олії в Малайзії, другому за величиною експортері олії у світі, у 2024 році складе 19,4 млн тонн. 2023 року показник виробництва становив 18,55 млн тонн. Він також повідомив, що обсяг виробництва в Індонезії, найбільшому у світі експортері, у 2024 році, ймовірно, буде на 1 мільйон тонн нижче, ніж 54,84 мільйона тонн, вироблених у 2023 році.
Раніше про те, що виробництво пальмової олії в Малайзії скоротиться і складе 19,2 млн тонн, повідомив прес-аташе Міністерства сільського господарства США. Експорт пальмової олії цього сезону він оцінює на рівні 15,7 млн тонн.
Ф’ючерси на сиру пальмову олію в Малайзії зараз торгуються на п’ятимісячному максимумі. Цього року ціни в середньому склали 4062,5 ($947) ринггітів за тонну.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE–2025: Делегати з 10+ країн уже з нами — приєднуйтесь!
Топ-3 найбільших переробників соняшнику в Україні
Топінамбур, бруква та ріпа знову з’являються на столах у Франції
Агродрони з України вперше представлять на авіасалоні в Парижі
FAS USDA прогнозує рекордний врожай та експорт індійського рису
Write to us
Our manager will contact you soon