«Наскільки це можливо». Цієї весни потрібно провести повноцінну посівну — Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що цієї весни Україні потрібно провести «наскільки це можливо» повноцінну посівну кампанію.
Президент Володимир Зеленський заявив, що навесні Україні необхідно провести повноцінну посівну кампанію, «наскільки це можливо». Про це він заявив у відеозверненні 11 березня.
«На всій нашій землі, що б там не було, ми повинні цієї весни, як і будь-якої весни, зробити повноцінну посівну кампанію. Наскільки це можливо. Бо це про життя. Про наше життя. Про наші мрії. Про наше майбутнє. Отже, і про нашу перемогу», — заявив Зеленський.
За словами президента, питання про те, як проводити посівну в умовах, що склалися, виникло в ході селекторної наради.
Як повідомлялося, ціни на пшеницю злетіли до максимуму за 14 років через війну між Росією та Україною.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом