Найсильніша посуха позбавила Зімбабве майже всього врожаю кукурудзи
Виробництво кукурудзи в Зімбабве впаде на три чверті, оскільки африканська країна зараз переживає сильну посуху. Про це повідомляє Bloomberg.
За підрахунками агентства, цього сезону буде вироблено 634 699 тонн зерна, що на 72 відсотки менше, ніж минулого року. «За статистикою, початок літнього сезону став найпізнішим і найпосушливішим за останні 40 років», — йдеться у звіті місцевого уряду. Цього сезону фермери засіяли 1,78 мільйона гектарів, що на 7 відсотків менше, ніж планувалося, і на 12 відсотків менше, ніж торік.
Причиною посухи стало погодне явище Ель-Ніньо. Зімбабвійські виробники зерна планують імпортувати щонайменше 1,4 мільйона тонн кукурудзи до липня, щоб вирішити проблему дефіциту. Зімбабве споживає 2,2 мільйона тонн кукурудзи щорічно, з яких 1,8 мільйона тонн використовуються для харчування, а 400 тисяч тонн — на корм худобі.
Читайте також
Де фермеру взяти гроші у 2026 році: експерти представили всі доступні програми під...
Китай прискорює впровадження ГМО-культур для зміцнення продовольчої безпеки
Обсяг передачі зернових до Румунії скоротився до 5 вагонів на добу
Імпорт соняшникової олії до Індії знизиться до чотирирічного мінімуму через цінову...
Світ мінливих ринків: на чому зароблятиме агробізнес у 2026
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом