Найбільший виробник яблук розпочав новий сезон
Збір урожаю ранніх яблук розпочали на найбільшому підприємстві з виробництва яблук в Україні – фермерському господарстві «Гадз», що в селі Трибухівці на Тернопільщині.
Про це повідомляється на сторінці компанії у Фейсбук.
«Першими цьогорічними плодами, стали яблука сорту Ерлі Женева (Early Geneva) — саме з них ми традиційно відкриваємо фруктовий сезон», – йдеться у повідомленні.
Додається, що це один із найраніших літніх сортів цього саду – ніжні, соковиті, яскраво-червоні яблука, які встигають дозріти вже у липні.
Нагадаємо, ми писали, що ФГ «Гадз» три роки тому розпочало вирощувати овочі. У 2023 році найбільшу частку в площах займали томати, капуста, морква та цибуля ріпчаста.
Читайте також
Болгарські фермери потребують ринкової аналітики на старті жнив
Мінекономіки пропонує встановити середню норму споживання води для зрошення 3000 к...
У росії небагато часу для стабілізації ринку пального, інакше жнива будуть зірвані
Група «ТАС» оцінює інвестиції в логістику та порти
Виробництво SAF у 2026 році покриє лише 0,8% потреб авіаційного палива
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом