Нафтогаз використовуватиме на своїх ТЕЦ біосировину замість газу
«Ми зараз перебуваємо в режимі формулювання моделі партнерських відносин: є, наприклад, малий місцевий бізнес, який знатиме, що компанії для вироблення тепла та електроенергії щороку потрібна певна кількість біосировини. Нехай це буде тріска або солома. Це ще може бути спеціально перероблене сміття», — зазначив Михайльо.
Він вважає, що це може стати взаємовигідним бізнесом як для компанії, так і для місцевих підприємців. Вони можуть будувати свій постійний бізнес на постачанні соломи та іншої біосировини для ТОВ «Нафтогаз Тепло».
Перехід на нові джерела енергії запланували на кінець квітня поточного року.
Нагадаємо, у 2022 році Європі загрожує найсильніший дефіцит газу.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом