На заводі A’SPIK Group встановили нову лінію фасування цукру
ТОВ «Старокостянтинівцукор» (Хмельницька обл.), що входить до A’SPIK Group, запустило автоматичну лінію фасування продукції.
Про це повідомляє підприємство у Facebook.
Зазначається, що «Старокостянтинівцукор» фасує цукор у еко- та класичну м’яку тару різного розміру — від 1 кг до біґ-бегів.
«Особливою популярністю користується мішок на 25 кг, і саме для цього формату на заводі запрацювала нова сучасна лінія фасування», — зазначили на підприємстві.
І додали, що обладнання працює швидко, точно й ефективно.
Для довідки: A’SPIK Group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Старокостянтинівцукор», ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат» і ВАТ «Красилівський цукровий завод», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 6% загального державного обсягу цукру.
Читайте також
Українська соя залишається найдешевшою у світі попри подорожчання
Туреччина збільшила безмитні квоти на імпорт ячменю та кукурудзи
Yara та Ballance запускають пілотне виробництво добрив з низьким вуглецевим слідом
Аграрії Львівщини завершують жнива: залишилося зібрати 125 тис. га пізніх культур
Узбекистан закупить 2 млн тонн соєвих бобів зі США протягом трьох років
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом