На Закарпатті припинили видобуток солі

Видобуток кам’яної солі на Тереблянському родовищі в Закарпатській області, яке розробляє компанія “Катіон Інвест”, припинився.
Про це директор компанії Серній Кондратьєв повідомив виданню Nadra.info.
“Станом на сьогодні підприємство стикнулось як із зовнішніми перешкодами (блокування діяльності компанії з боку ГУ ДПС у Закарпатській області, шляхом віднесення підприємства в статус ризикових), так і внутрішніми: через корпоративний конфлікт між учасниками заблоковане фінансування проєкту”, – розповів Кондратьєв.
За його словами, податківці фактично блокують роботу підприємства, з 13 березня вони вже 4 рази вносили його до переліку ризикових компаній, і кожного разу з нових підстав.
Він додав, що підприємство з початку року видобуло близько 6100 тонн технічної солі і у перспективі планувало почати виробництво харчової солі, але припинило роботу з березня.
“До початку березня ми системно працювали, відвантажували продукцію, готувалися, щоб восени не мати проблем з технічною сіллю. У нас були тверді домовленості, що компанії будуть систематично, по 2000-3000 т вибирати щомісяця. А зараз все зупинилося. Ми не можемо працювати”, – додав Кондратьєв.
Читайте також
Контрагент намагається уникнути виконання контракту. Що робити? – Дізнайтесь на се...
Контейнерний термінал Мостиська почав співпрацювати з Risoil
Прихована зернова криза в росії виходить назовні
Кабмін спростив ввезення обладнання для інвесторів
Китай продовжив розслідування щодо канадської каноли до березня 2026 року
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом