На Вінниччині засіяно 6% запланованих площ

Джерело:  Моя Вінниця
Агрейн посівна

У Вінницькій області активно триває посівна кампанія ярих зернових та зернобобових культур. Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, цьогоріч посів цих культур прогнозується на площі 395,2 тис. га, з яких 72,6 тис. га відведено під ранню групу.

За оперативними даними станом на 21 березня, у всіх категоріях господарств уже засіяно понад 24 тис. га, що становить 6% від запланованих площ. Зокрема, ярої пшениці посіяно 49% прогнозованої площі, ярого ячменю – 23%, гороху – 76%, а вівса – 82%.

Загалом, у 2025 році планується засіяти:

  • ярої пшениці – 11,5 тис. га,
  • ярого ячменю – 53 тис. га,
  • гороху – 7 тис. га,
  • вівса – 1,1 тис. га.

Для ефективного догляду за посівами під час вегетаційного періоду аграрії активно накопичують необхідні матеріально-технічні ресурси: мінеральні добрива, паливо-мастильні матеріали та засоби захисту рослин.

Посівна кампанія триває, а аграрії Вінниччини продовжують працювати над забезпеченням майбутнього врожаю.

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!