На Вінниччині уже збирають гречку та соняшник
Станом на 1 вересня зернові та зернобобові культури (зокрема, і кукурудзу) зібрано на половині площ – майже 400 тис. га.
Намолочено 1753 тис. тонн зерна за середньої урожайності 43,8 ц/га.
Про це повідомляє голова Вінницької ОВА Сергій Борзов на своїй Фейсбук-сторінці.
На Вінниччині уже збирають гречку. Цьогоріч її посіяли на 8,7 тис. га – на 1,8 тис. га більше, ніж в попередньому році. Зібрано 0,6% площ за середньої урожайності – 13,2 ц/га, що на 1,3 ц/га нижче минулорічної.
Крім того, окремі підприємства області приступили до збирання соняшнику. Збирання проводиться на площах ранніх гібридів цієї культури.
У 2022 році соняшник посіяно на 327,9 тис. га. – на 16,3 тис. га більше, ніж під урожай минулого року.
А торік аграрії Вінниччини зібрали рекордний урожай соняшника – валовий збір перевищив 1 млн тонн.
Нагадаємо, урожайність ранніх зернових на Вінниччині на 10 ц/га менша від минулорічної.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом