На українсько-угорському кордоні до кінця року відкриють новий прикордонний перехід
Угорщина готова розвивати інфраструктуру прикордонних переходів на кордоні з Україною.
Про це міністр зовнішньої економіки й закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив на пресконференції з українським колегою Андрієм Сибігою в понеділок.
“Я також підтвердив міністру, що Угорщина готова розвивати інфраструктуру прикордонних переходів. Це добра новина, що цього року ми зможемо відкрити новий пункт перетину кордону. Ми готові провести роботи, необхідні для збільшення пропускної спроможності прикордонного пункту Берегшурань (Beregsurány). Ми готові до будівництва нового мосту через Тису”, – сказав він.
Також, за словами Сійярто, Угорщина, як і раніше, готова створити прикордонну зону розвитку бізнесу на угорсько-українському кордоні.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом