На Тернопільщині запрацював новий консервний завод
У селищі Острів біля Тернополя почав відвантажувати продукцію новий завод продовольчих товарів «Бабуся Маруся». Підприємство виробляє овочеві консерви та соління, а також напівфабрикати з вакуумованих овочів.
Про це повідомив народний депутат Дмитро Киселівський на своїй сторінці у Фейсбук..
Обсяг інвестицій у запуск склав 45 млн грн. Промислові приміщення заводу займають 1,7 тис. кв. м. і були збудовані протягом 2024–2025 років. Нині підприємство вийшло на проєктні потужності, забезпечує роботою 30 людей і планує збільшити штат удвічі. У 2025 році завод планує випустити 650 тонн консервації. У планах компанії також експорт продукції до країн Балтії, Ізраїлю, Туреччини та Італії.
«Індустріальні парки в Україні продовжують народжувати нові заводи. Попри війну і завдяки державній політиці «Зроблено в Україні», – зазначив Киселівський.
Завод працює на території індустріального парку «Західноукраїнський промисловий хаб», створеного у 2022 році.
Читайте також
Food, Fuel, Future: Як Україна масштабуватиме переробку?
У Дніпропетровській області розпочалась весняна посівна кампанія
Філіппіни просувають кокосовий біодизель для пом’якшення зростання цін на нафту
Нідерланди допоможуть відновити тепличний сектор України
Кукурудза подорожчала до двотижневого максимуму через загрозу дефіциту добрив на т...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом