На Рівненщині з’явиться новий зерносушильний хаб

Джерело:  AgroTimes
сушіння зерна

На базі ТОВ «Полісся-Гарант» (Рівненська обл.) буде створено новий хаб – сучасний зерносушильний комплекс, оснащений енергоощадною та економічно ефективною сушкою, що дозволить надавати послуги доробки сусіднім фермерам. Програма USAID АГРО підтримала розвиток проєкту та надала співфінансування на його реалізацію.

Про це повідомляє пресслужба Програми USAID АГРО.

Обсяг додаткових потужностей ТОВ «Полісся-Гарант» становитиме близько 40 тис. тонн у рік. Завдяки підтримці USAID АГРО, компанія зможе надавати послуги сушіння зерна мікро, малим та середнім агропідприємствам зі знижкою 20%. А також створить спеціалізований додаток для бронювання доробки продукції на сушарці. Фермери отримають можливість відслідковувати стан своєї продукції, формувати товарні партії та планувати збір культур на полях залежно від завантаження зерносушарки.

Програма USAID АГРО підтримує впровадження 15 проєктів по всій Україні: протягом року це дозволить збільшити потужності для зберігання зерна на 386,000 тонн та потужності для доробки та сушіння зерна на 500,000 тонн.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!