На Одещині вже виростили першу редиску
На півдні Одеської області – в селі Саф’яни вже зібрали перший урожай редиски. Про це повідомляє пресслужба органічного господарства «Дунайський Аграрій».
«Перша молоденька органічна редиска від «Дунайського Аграрія», – підписали фото в дописі.
Запевнили, що органічна редиска вирощена з любов’ю та турботою, тому радує не тільки своїм соковитим, яскраво-червоним кольором, а й неперевершеним, гострим та освіжаючим смаком.
«Ніяких хімічних добрив чи пестицидів – лише чиста, поживна земля та праця наших фермерів. Результатом є ідеальний баланс солодкості, гостроти та хрусткості, який ви можете насолоджуватися у кожному шматочку», – підкреслили в «Дунайському Аграрії».
1 пучок коштує 95 грн, у партії 3-4 пучки – 85 грн/пучок, у партії 5 і більше пучків – 75 грн/пучок.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом