На Львівщині збудують елеватор та олійно-пресовий завод
У Львівській області планують збудувати елеватор та олійно-пресовий завод. Проєкт реалізує «Ханзе Агрі Україна» на території Бродівської громади. Про це йдеться в повідомленні про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.
У складі комплексу передбачено елеватор із продуктивністю транспортного обладнання 200 т/год. Для сушіння зерна встановлять дві зерносушарки — Stela MDB-XN 2/14-S та STRAHL FAV8 8500, кожна з продуктивністю 44 т/год по кукурудзі при зниженні вологості з 24% до 14%.
Очищення зерна забезпечуватимуть машини MAROT А4010 / C5.1610 VP (дві одиниці по 200 т/год), TAS-206 (200 т/год) та Горизонт-К-500А (200 т/год). Загальний об’єм силосів для тимчасового зберігання становитиме 18 600 м³, а для постійного — 66 340 м³.
Елеватор працюватиме 344 дні на рік: у базовому режимі — в одну зміну по 8 годин із залученням 9 працівників на добу, а в сезон (з серпня по листопад) — у три зміни, до 27 працівників на добу.
Паралельно на майданчику планують запустити олійно-пресовий завод, який дозволить переробляти до 300 т/добу олійних і нішевих культур. Після переробки отримуватимуть олію холодного і гарячого віджиму, а також макуху з вмістом олії не менше 5,5%.
Проєктом передбачено лінію фільтрації олії, фасування макухи у біг-беги та її пелетування. Для зберігання продукції встановлять резервуари загальним об’ємом до 400 тис. л для олії, а також склад для макухи обсягом до 5000 м³.
Інфраструктура комплексу також включатиме реконструкцію складів під елеватор, будівництво залізничної під’їзної колії стандарту 1520 мм із маневровим пристроєм, адмінкорпус із лабораторією (12 працівників) і укриттям, а також ремонтно-механічну майстерню.
У складі енергетичних рішень передбачили встановлення сонячної електростанції на дахах будівель, систем накопичення енергії та когенераційної установки на природному газі для виробництва електроенергії та тепла.
Читайте також
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Китай відкрив свій ринок для українського борошна
Напруженість на Близькому Сході призвела до збільшення собівартості виробництва цу...
Cтавки фрахту продовжують зростати на тлі здорожчання бункерного палива
В A’SPIK Group стартувала сівба цукрового буряку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом