На Херсонщині рашисти розграбували базу Ukrlandfarming
У Херсонській області окупанти зруйнували та пограбували базу Ukrlandfarming, чим завдали збитків компанії на суму $250 – 270 млн.
Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram.
За словами нардепа, окупанти вивезли 100 тис. т насіння соняшника та кукурудзи, вкрали комбайни, трактори та безпілотні літальні апарати для обробки земель.
Окрім цього було вкрадено практично все, що знаходилось на території бази: паливно-мастильні матеріали та посівний матеріал, засоби захисту рослин на $60 млн.
Також російській терористи заподіяли шкоди й найбільший у Європі птахофабриці «Чорнобаївська», яка належить компанії Ukrlandfarming. Понад 4 млн курей дорослого поголів’я і близько 700 тис. молодняку загинуло без можливості їх утилізувати.
Нагадаємо, що на Дніпропетровщині внаслідок ракетного удару знищено птахофабрику.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом